McDonald’s manufaktura pracownik Mccafe weekendy


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Uwielbiasz zapach świeżo zaparzonej kawy? Wiesz, czym różni się espresso od americano, a flat white od cappuccino? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu!

Za co będziesz odpowiadał:

* przygotowywanie kaw i innych napojów gorących;

* przygotowanie napojów zimnych;

* przygotowanie deserów;

* pieczenie ciast;

* obsługa kelnerska (serwowanie zamówień do stolika).

Co dajesz od siebie?

  • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od podstawowego stanowiska, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.
  • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.
  • Jak w każdej restauracji czy kawiarni konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).
  • nie wymagamy doświadczenia - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia.

Co oferujemy?

* Etat, który Tobie odpowiada- poszukujemy pracowników do pracy w weekendy (1/4 lub 1/2 etatu),
* Grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności, będziesz mógł/a określić w jakie dni możesz pracować,
* Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,
* Pakiety sportowe Medicover Sport oraz MultiSport,
* Możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
* Zniżki na posiłki w czasie pracy oraz program rabatowy, do wykorzystania w każdej Restauracji McDonald's w całej Polsce! :)Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako McDonald’s manufaktura pracownik Mccafe weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: McDonald’s manufaktura pracownik Mccafe weekendy w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako McDonald’s manufaktura pracownik Mccafe weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko McDonald’s manufaktura pracownik Mccafe weekendy, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.