Pracownik restauracji

McDonalds Polska Nakło nad Notecią

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Cześć! :)

Szukasz stabilnej, stałej pracy? A może masz dużo wolnego czasu w weekend? Pójdźmy dalej...:) A może interesują Cię jedynie godziny popołudniowe? A może szukasz pracy, którą będziesz mógł pogodzić z innymi zobowiązaniami - nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Drogi Kandydacie u Nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Stabilna praca? a może praca w weekend? DOBRZE TRAFIŁES :)

Miejsce pracy: Nakło nad Notecią

Zacznijmy od najważniejszego... co oferujemy w kwestii finansowej:

  • Umowa o pracę
  • Stawka godzinowa w tygodniu to 20 zł
  • Stawka godzinowa w soboty, niedziele i święta +2zł = 22 zł
  • Ekwiwalent buty i pranie (wypłacany za każdą przepracowaną godzinę) + 0,50 zł
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych + 20%
  • Dodatek motywacyjny - wypłacany za każdą przepracowaną godzinę po spełnieniu kryteriów + 1,50zł

Trochę szybkiej matematyki :)

Jeżeli przepracujesz w miesiącu 168 h w tym będą 3 weekendy możesz liczyć na zarobki rzędu 3540 zł brutto pensji podstawowej + uznaniowa nagroda frekwencyjna 252 zł brutto .

Jeżeli dołożymy do tego dodatek za pracę w godzinach nocnych, wówczas Twoja pensja może wynieść 4550 zł brutto .

  • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy). Jest możliwość dołączenia do naszego grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby do 26 roku życia nie płacą podatku.

CO ZE SZKOLENIAMI?

Zapewne będąc Gościem restauracji zastanawiasz się: 'jak oni to robią, jak szybko pracują', spokojnie wszystkiego Cię nauczymy. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą i zawodowo, i prywatnie.

ROZWÓJ?

Co Nas różni od innych? Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu - w każdej restauracji są instruktorzy, managerowie i kierownicy działów, szefowie takich funkcji jak technologia, rozwój ludzi, jakość i obsługa Gości.

NASZE OCZEKIWANIA?

  • Pozytywne nastawienie
  • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność
  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, nie martw się, pomożemy Ci je zrobić).

Mile widziane również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

NIE NAMAWIAMY, ALE JEŻELI NIE SPRÓBUJESZ, TO SIĘ NIE PRZEKONASZ :)Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji w miejscowości: Nakło nad Notecią jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji, praca w Nakło nad Notecią dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.