Spedytor Krajowy

Omida S.A. Toruń

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Jeżeli chcesz:

- pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

- w marce cenionej przez Klientów i przewoźników (m.in. super płatnik na trans),

- pracować w firmie, gdzie istnieje szacunek przełożonego, partnerskie relacje i rozwój,

- otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie,

- dodatkowo uzyskać bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Oczekujemy:

- doświadczenia na stanowisku Spedytora Krajowego/Międzynarodowego,

- umiejętność planowania i organizowania transportu i spedycji,

- umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami,

- umiejętności współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,

- znajomości języka angielskiego i prawa transportowego.

Zadania:

- organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych,

- nadzorowanie procesu transportu i jego rozliczanie,

- bezpośrednia współpraca z przewoźnikami i kierowcami,

- pozyskiwanie nowych zleceń/Klientów

- dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do aplikowania na adres hr@omida.pl

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida SA w Gdańsku aleja Grunwaldzka 472B. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Gdzie szukać pracy jako Spedytor Krajowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spedytor Krajowy w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Omida S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spedytor Krajowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spedytor Krajowy, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.Omida S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.