Młodszy księgowy w dziele należności ze znajomością j. niemieckiego |Home Office|

L.M. Group Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie i zarządzanie procesami związanymi z należnościami od klientów.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i kontrola należności od klientów
  • Wysyłanie faktur i przypominanie o płatnościach
  • Współpraca z klientami w celu rozwiązywania problemów związanych z płatnościami
  • Obsługa systemu księgowego i wprowadzanie danych do systemu
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz związanych z należnościami
  • Tłumaczenie dokumentów księgowych i finansowych na język niemiecki

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie finansów i rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne i dokładność
  • Znajomość programów księgowych, w tym programu SAP - mile widziane
  • Pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe + okresowy system premiowy;
  • Profesjonalny system wdrożeniowy do nowych obowiązków
  • Umowę o pracę. (Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony)
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych z dowolnego miejsca w Polsce
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Klarowna ścieżka kariery
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie medyczne, kafeteria, kursy językowe)

Gdzie szukać pracy jako Młodszy księgowy w dziele należności ze znajomością j. niemieckiego |Home Office|

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy księgowy w dziele należności ze znajomością j. niemieckiego |Home Office| w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy księgowy w dziele należności ze znajomością j. niemieckiego |Home Office| Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy księgowy w dziele należności ze znajomością j. niemieckiego |Home Office|, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.