Specjalista ds. rekrutacji

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ - ogólnopolski dystrybutor FMCG, jedna z największych polskich firm oraz największy pracodawca na Podkarpaciu

zatrudni na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami,
  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • wsparcie przełożonego w zakresie bieżących projektów.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych- min. 2 lata,
  • znajomość technik i metod rekrutacyjnych,
  • komunikatywność i zdolność do łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realizację ambitnych i samodzielnych projektów z obszaru HR,
  • różnorodny pakiet benefitów pracowniczych np.: kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, oraz opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków,
  • liczne imprezy i wycieczki firmowe.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. rekrutacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. rekrutacji w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU Specjał Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.PPHU Specjał Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.