Elektryk Austria Juice Poland Sp. z o.o.

  • Białobrzegi, mazowieckie
  • 11-04-2023 , do końca 343 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie wymaganego stanu technicznego i sprawności urządzeń,
  • Konserwacja bieżąca maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładzie,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i maszyn
  • Obsługa stacji energetycznej
  • Obsługa urządzeń chłodniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie elektryka (zawodowe elektryk, elektromonter/lub techniczne elektryk, elektronik)
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie lub zapał do nauki
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Kreatywność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z kart multisportu,
  • dofinansowania do wypoczynku, kolonii dla dzieci, bony świąteczne.

Benefity

  • bony świąteczne
  • paczki dla dzieci
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jeżeli jesteś otwarty na wyzwania, nie zniechęcasz się szybko, chcesz się rozwijać to zapraszamy Cię do nas.

Jesteśmy firmą z przyjazną atmosferą. Wiemy, że dobry zespół, zaufanie

i transparentność są konieczne, aby odnosić sukcesy i być zadowolonym z pracy. U nas pracują pozytywni, otwarci i życzliwi ludzie począwszy od przełożonych po załogę.

Chętnie dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem.

Pomagamy przy wdrożeniu na każdym etapie. Zapewniamy jasną ścieżkę kariery.

Liczą się dla nas ludzie, liczysz się dla nas TY!

Zapoznaj się proszę z poniższym opisem, jeśli zagadnienia są Ci znajome i chcesz rozwijać się w tym kierunku -- zapraszamy Cię do nas.

AUSTRIA JUICE POLAND SP. Z O.O.

Austria Juice Poland Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną liczącą się na rynku międzynarodowym. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów, zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Gdzie szukać pracy jako Elektryk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk w miejscowości: Białobrzegi jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Austria Juice Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk, praca w Białobrzegi dopasowana do Twoich wymagań.Austria Juice Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.