Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów (branża konstrukcji wsporczych do farm PV)

Gi Group Łęczyca

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów (branża konstrukcji wsporczych do farm PV).

Miejsce pracy: Płock/Polska

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • obsługa krajowych oraz międzynarodowych klientów realizujących duże projekty fotowoltaiczne
 • rozmowy z inwestorami i generalnymi wykonawcami farm fotowoltaicznych (realizującymi swoje inwestycje na terenie Polski)
 • profesjonalne doradztwo branżowe ze szczególnym uwzględnieniem tematu konstrukcji wsporczych farm PV
 • analizowanie trendów rynkowych w obszarze konstrukcji wsporczych, modułów PV jak i podzespołów elektrycznych
 • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

Czego oczekujemy?

 • doświadczenia w branży na zbliżonym profilowo stanowisku pracy
 • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym)
 • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
 • znajomości rynku budowy dużego OZE i farm fotowoltaicznych
 • posiadanie wiedzy na temat dużych lokalnych producentów konstrukcji wsporczych
 • dośwaidczenie w sprzedaży (wyszukiwanie klienta, typowanie, docieranie decydenta u klienta)
 • umiejętność prowadzenia rozmów w oparciu o fachową wiedzę

Co oferujemy?

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
 • pracę hybrydowo-mobilną (siedziba firmy znajduje się w Płocku)
 • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności)
 • wsparcie doświadczonego zespołu
 • wysoką kulturę organizacyjną promującą współpracę i wzajemny szacunek
 • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
 • możliwość tworzenia nowych większych projektów również w obszarach badawczo-rozwojowych


Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. 'Rozporządzenie RODO' w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów (branża konstrukcji wsporczych do farm PV)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów (branża konstrukcji wsporczych do farm PV) w miejscowości: Łęczyca jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów (branża konstrukcji wsporczych do farm PV) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów (branża konstrukcji wsporczych do farm PV), praca w Łęczyca dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.