Pracownik Produkcji przy uboju bydła Abp Poland Sp. z o.o.

  • Pniewy, wielkopolskie
  • 25-03-2023 , do końca 370 dni

Twój zakres obowiązków

  • Oddzielanie skóry, podział na tusze,
  • Praca przy przetwórstwie mięsa
  • Praca fizyczna, stojąca, w tym podnoszenie/przenoszenie
  • Używanie narzędzi, takich jak noże i piły

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • książeczka sanepidowska
  • gotowość w pracy od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • darmowe posiłki regeneracyjne

ABP Poland Sp. z o.o.

ABP Poland jest częścią ABP Food Group -- wiodącej na rynkach światowych firmy z siedzibą w Irlandii, zajmującej się przetwórstwem wołowiny.

Od momentu utworzenia w 2011 roku polskiego oddziału grupy, firma rozwijała się, by osiągnąć zdolności przetwórcze mięsa pochodzącego z ponad 170 tysięcy sztuk bydła rocznie w trzech placówkach -- dwóch ubojniach w Pniewach i Tykocinie oraz zakładzie zajmującym się rozbiorem mięsa w Kłosowicach.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości wołowiny na wielu rynkach międzynarodowych, ściśle współpracując z ponad 3 tysiącami lokalnych polskich rolników, których gospodarstwa zlokalizowane są w niewielkiej odległości od naszych rzeźni. Takie podejście pozwala nam budować wyjątkowe relacje z dostawcami i minimalizować stres zwierząt podczas transportu.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do szybkiego rozwoju polskiego sektora rolnego. Polska jest drugim po Irlandii największym w Europie eksporterem wołowiny. Dzięki naszemu nowemu zespołowi ds. Rozwoju (Agri Team) oraz planom zwiększenia do roku 2018 możliwości uboju i rozbioru mięsa do poziomu 250.000 sztuk, jesteśmy zobowiązani do przyszłego wzrostu tego sektora.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji przy uboju bydła

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji przy uboju bydła w miejscowości: Pniewy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Abp Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji przy uboju bydła Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji przy uboju bydła, praca w Pniewy dopasowana do Twoich wymagań.Abp Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.