Оператор навантажувача з UDT

Gi Group Wrocław
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Виробництво продуктів побутової хімії та засоби особистої гігієни.
Оператор навантажувача з UDT 
Місто Wróblowice ( 19 км від Вроцлава) 

 Do Twoich obowiązków będzie należeć:
ОБСЯГ ОБОВ'ЯЗКІВ:
 
-    Експлуатація газових або електричних дорожніх візків-фронтальні, платформні візки
-    Доставка компонентів на виробничі лінії, прийом готової продукції і транспортування на склад
-    Обробка замовлень і підготовка відправлень
-    Завантаження та розвантаження вантажних автомобілів
-    Перевірка запасів і проведення інвентаризації
Czego oczekujemy?
ЩО МИ ОЧІКУЄМО ?

- Дозвіл UDT на експлуатацію дорожніх візків разом з безпечною заміною газових балонів
- Готовність до роботи в 4-й бригадній системі
- Досвід роботи на аналогічній посаді
- Підтримка комп'ютера 
Co oferujemy?
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

- Стабільна робота в рамках трудового договору з нашим клієнтом
-  Приваблива Базова заробітна плата, щомісячна виробнича премія та надбавка за роботу в системі 4brigad
- Фінансування на відпочинок та харчування, а також соціальний фонд (m.in. Різдвяні ваучери)
- Щомісячна рекламна продукція компанії-побутова хімія і косметика
- Приватне медичне обслуговування, карта Multispprt, групове страхування на пільгових умовах 


 
Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. "Rozporządzenie RODO" w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Оператор навантажувача з UDT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Оператор навантажувача з UDT w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Оператор навантажувача з UDT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Оператор навантажувача з UDT, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Elektryk - montaż maszyn

Wrocław, dolnośląskie


Laborant kontroli jakości

Wrocław, dolnośląskie


Mobilny mechanik taboru kolejowego

Wrocław, dolnośląskie