Kierownik hurtowni farmaceutycznej- Farmaceuta

CEZAL sieć hurtowni oraz sieć sklepów medycznych zajmująca się dystrybucją produktów leczniczych oraz sprzętu i urządzeń medycznych, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał, zatrudni na część etatu osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą hurtowni w zakresie objętym zezwoleniem,
  • zapewnienie stosowania i doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością Hurtowni Farmaceutycznej,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, Prawa Farmaceutycznego oraz wewnętrznych procedur,
  • opracowanie i aktualizacja procedur operacyjnych,
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • koordynacja i niezwłoczne przeprowadzanie czynności związanych z wycofaniem/wstrzymaniem/ produktów leczniczych,
  • zarządzanie procesem kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni,
  • monitorowanie warunków przechowywania leków i produktów leczniczych,
  • nadzór nad reklamacjami i zwrotami,
  • szkolenie personelu w zakresie procedur wewnętrznych i przepisów prawa,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie hurtowni i organizacja jej pracy,
  • współpraca z organami nadzoru farmaceutycznego,
  • śledzenie zmian w ustawodawstwie w zakresie objętym produktami leczniczymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne i czynne prawo do wykonywania zawodu farmaceuty- warunek konieczny,
  • 2-letni staż pracy w hurtowni farmaceutycznej lub w aptece,
  • znajomość prawa farmaceutycznego,
  • znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office),
  • bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej,
  • znajomość gospodarki magazynowej,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doskonała organizacja pracy,
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • praca w niepełnym wymiarze czasu: 2-3 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (niepełny wymiar czasu pracy) lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia PZU, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • imprezy i wycieczki integracyjne.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik hurtowni farmaceutycznej- Farmaceuta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik hurtowni farmaceutycznej- Farmaceuta w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU Specjał Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik hurtowni farmaceutycznej- Farmaceuta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik hurtowni farmaceutycznej- Farmaceuta, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.PPHU Specjał Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.