Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA Satori Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • 25-03-2023 , do końca 4 dni

 

W NASZEJ PRACY NIE JEST WAŻNE DOŚWIADCZENIE, LICZĄ SIĘ CHĘCI DO PRACY I ZARABIANIA.


Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną ze Szczecina, posiadającą oddziały w Zielonej Górze, Gorzowie, Olsztynie i Białymstoku. Chcemy zaproponować pracę w naszym oddziale w Gorzowie.
Od sporego czasu z powodzeniem działamy na rynkach Unii Europejskiej. Wierzymy, że nasz sukces osiągnęliśmy dzięki dzieleniu się zyskami z Pracownikami. Chcemy, abyś zarabiał jak najwięcej, bo wszyscy na tym korzystamy. Nasz system pracy pozwala osiągać Pracownikom satysfakcjonujący poziom zarobków, a nam jako firmie, satysfakcjonujące zyski

Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Zasady współpracy są jasne:

1. Praca na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w godzinach: 8.00-16.00 w biurze przy ul. Pocztowej 3
2 W indywidualnych przypadkach ( np. małe dzieci, ciąża, problemy zdrowotne, lub wszelkie inne nieoczekiwane sytuacje życiowe wymagające pracy z domu) stosujemy również system pracy zdalnej.
3. System wynagrodzeń: podstawa plus premia ( w zależności od umówionej wysokości podstawy od 20% do 30%)
4. Nie warunkujemy zapłaty wynagrodzenia od płatności klientów za faktury. Spedytor rozliczany jest za każdy miesiąc pracy.
5. Pracę naszych Spedytorów nadzoruje Kierownik w danym oddziale (w Gorzowie tę rolę pełni Gracjan), dzięki temu, Spedytorzy nie są ograniczeni decyzjami centrali i długim oczekiwaniem na odpowiedź w sytuacji gdy transakcja jest pilna, a przecież w naszej branży to chleb powszedni.
6. Odciążamy Spedytorów od zbędnej pracy administracyjnej (wystawianie faktur, przyjmowanie poczty, czytanie CMR-ów- ta praca zarezerwowana jest dla działu administracyjnego).
7. Dbamy o wiarygodność płatniczą firmy. U nas spedytorzy nie muszą kłamać na temat terminu zapłaty, tłumaczyć się dlaczego faktura nie jest jeszcze uregulowana a księgowa przebywa na permanentnym urlopie.
8. Stosujemy indywidualny system skont, który, w wielu sytuacjach, pozwala naszym spedytorom zacieśnić relacje z zaufanymi przewoźnikami.
9. Posiadając nowoczesną flotę, niezbędne licencje, pozwolenia, ubezpieczenia itp. dbamy o dobry wizerunek naszej firmy na międzynarodowym rynku transportowym, a nasi Spedytorzy nie muszą obawiać się odmowy współpracy z powodu braku spełniania przez nas warunków do zawarcia transakcji.

Podsumowując:

Zostawiamy mnóstwo swobody dla stylu pracy naszych Spedytorów. U nas każdy robi to w inny sposób. Liczy się efekt. Firmę naszą tworzą ludzie, w związku z tym na równi z aspektami ekonomicznymi stawiamy atmosferę pracy.
Jeśli nasza oferta wydała Ci się ciekawa, zapraszamy do kontaktu i na spotkanie.

Gracjan
tel. 533 986 209
www.satori.info.plAplikuj


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Satori Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Satori Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Satori Sp. z o.o.


Praca Spedytor Międzynarodowy/Handlowiec - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, Gorzów Wielkopolski

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Dynamics D365 F&O Consultant with French

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Pracownik obsługi lady z mięsem

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Salesforce Technical Architect

Gorzów Wielkopolski, lubuskie