Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

CCIG - firma obecna na rynku od lat, poszukuje osób na stanowisko:
TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Dlaczego warto dołączyć do CCIG?

1. STABILNA POZYCJA NA RYNKU
Firma działająca na rynku pracy od wielu lat = wiele lat doświadczenia.

2. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
Gwarantowana stawka godzinowa + premie motywujące,

3. WYPŁATA DWA RAZY W MIESIĄCU
Doradcy Klienta otrzymują wypłatę regularnie, co zapewnia płynność i stabilizację finansową.

4. OTWARTA ŚCIEŻKA ROZWOJU
Stawiamy na rozwój talentów, nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji osób, które z nami tworzą biznes, doceniając ich kreatywność, lojalność, determinację i zaangażowanie.

5. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA
Siedziba firmy znajduje się w centrum Gdyni, zaraz obok Dworca Głównego.

6. ŚWIETNA, PRZYJAZNA ATMOSFERA
Nasze zespoły tworzą młodzi, pozytywni ludzie. Wiemy, że tylko zadowolony pracownik będzie pracować wydajnie i będzie identyfikować się z firmą, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i pozytywnych relacji.

7. ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA W PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE
Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Szkolimy od podstaw. To u nas zdobędziesz doświadczenie. Każda nowa osoba ma zapewnione szkolenie, które pomaga wdrożyć się do pracy.

8. UROZMAICENIE CZASU PRACY
Nie samą pracą człowiek żyje - u nas masz możliwość odpoczynku w ramach przerwy w strefie relaksu, gdzie między innymi zagrasz w piłkarzyki czy rzutki. W każdy wtorek i czwartek czekają na Ciebie świeże owoce.

9. ELASTYCZNY GRAFIK
Godziny pracy możesz dostosować do swoich potrzeb, w wakacje do ulubionych aktywności, a w roku akademickim do zajęć na uczelni.

Dołącz do nas!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze! w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze!, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.