Doradca Ubezpieczeniowy

Każdy, kto szuka pracy, powinien sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie:
Z jaką firmą chcę współpracować?

Na myśl wówczas przychodzą odpowiedzi: w profesjonalnej, najlepiej u lidera w branży, w której mnie docenią, zauważą moje zaangażowanie i odpowiednio mnie wynagrodzą. W miejscu, w którym będę czuć, że jednocześnie dbając o zdrowie i życie innych, dbam też o siebie i rozwijam się.
Witaj w świecie Allianz!

Wielu chce, nie każdy ma odwagę:
* odpowiadać za swoją karierę
* decydować o swoim czasie pracy
* zarabiać duże pieniądze
* czerpać wiedzę od doświadczonych mentorów
* prowadzić swój biznes i być przedsiębiorcą 'na swoim'
* zmienić swoje życie na lepsze

A Ty masz odwagę?

Jeśli odpowiedź brzmi: TAK, zapraszamy Cię - sprawdź, że to, co piszemy powyżej to nie tylko slogan, ale rzeczywistość.

Wystarczy, że:
* masz ukończoną szkołę średnią
* łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty
* Twoje cechy to: samodzielność, konsekwencja i ambicja
* potrafisz myśleć kreatywnie, szukać nietypowych rozwiązań
* umiesz zarządzać czasem oraz pracą własną
* Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży - super, na pewno je wykorzystasz. Jeśli nie - spokojnie, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.


Współpraca z nami to w pewnym sensie 'umowa barterowa'.
Ty dajesz swój czas, my dajemy:
* bezpieczeństwo - współpraca z liderem w swojej branży i na swoim rynku
* pieniądze
* ekspercką wiedzę
* szkolenia z naszymi menedżerami i agentami, którzy są członkami MDRT - organizacji zrzeszającej najlepszych agentów ubezpieczeniowych (tylko niecały 1% agentów z całego świata przynajmniej raz było członkami tego kongresu)

Wyślij do nas swoje CV. Aplikuj do TU Allianz Życie Polska S.A. - miejsca, w którym deklaracja spotyka się z rzeczywistością.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca Ubezpieczeniowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Ubezpieczeniowy w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ALLIANZ Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Ubezpieczeniowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Ubezpieczeniowy, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.ALLIANZ Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Doradca Ubezpieczeniowy

Kluczbork, opolskie


Doradca Ubezpieczeniowy

Strzelce Opolskie, opolskie