QA Automation with Cypress

STANOWISKO: Lead QA Automation with Cypress

Tryb pracy: zdalna 100%

Stawka: do 170-180 zł/godz. B2B

Przewidywana data startu: od zaraz. Szybka data startu w projekcie wynika z faktu, iż klient chciałby mieć czas na knowledge transfer od poprzedniej osoby na tym stanowisku.

INFORMACJA O PROJEKCIE:

Klient ma kilka projektów związanych z transportem morskim. Nad projektami pracują zespoły złożone z programistów i QA. Do tej pory testowanie miało tylko charakter manualny. Klient jednak dostrzega wady takiego podejścia i chce rozwijać automatyzację. W wyniku researchu wybrany został Cypress.

Tworzone oprogramowanie jest przeznaczone dla agentów portowych koordynujących transport morski. Agenci definiują w jakich godzinach port jest otwarty i można do niego bezpiecznie przypłynąć. Określają również warunki panujące w porcie - co jest możliwe, a co wymaga dodatkowych zgód lub niestandardowego podejścia. Wszystko to ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa przesyłanych materiałów.

OPIS ZESPOŁU:

W chwili obecnej zespół QA stanowią 4 osoby. Testerzy są przypisani do projektów (w jednym projekcie jest 2 programistów, w drugim 5 oraz Product Ownerzy). Testerzy część czasu poświęcają na testy manulane, pisanie test casów, a część czasu poświęcają na automaty.

ROLA ORAZ POZIOM SENIORITY:

Szukamy osoby bardzo mocnej technicznie, która będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój testów automatycznych. Chcemy, aby z biegiem czasu poziom jakości się poprawiał. Kandydat musi potrafić challenge"ować zadania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Ustalanie z managementem kierunku rozwoju testów automatycznych w projekcie

- Implementacja testów automatycznych

- Wdrażanie testów automatycznych w projektach

WYMAGANIA:

- Duże doświadczenie z Cypressem

- Umiejętność rzeczowego uargumentowania wybranego podejścia

- Angielski B2/C1 - częste calle z osobami o różnym akcencie (Polska, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie)

ETAPY REKRUTACJI:

- Rozmowa z Liderem projektu

- Weryfikacja techniczna

- Rozmowa z osobą odpowiedzialną za rozwój projektów po stronie klienta

GODZINY PRACY:

Godziny pracy są standardowe, klient jest z Dubaju, strefa czasowa GMT+4

PRZYCZYNA OTWARCIA REKRUTACJI:

Zwiększenie zespołu.

STACK TECH. + METODOLOGIA:

Backend jest w Javie, frontend w Angularze. TestCase w Testlinku, automaty w Cypressie.

Osoba odpowiedzialna za proces:

Bogumiła Szyper

bogumila.szyper@speedapp.pl

(+48) 884 165 177Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako QA Automation with Cypress

Jaka oferta pracy na stanowisku: QA Automation with Cypress w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SpeedApp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako QA Automation with Cypress Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko QA Automation with Cypress, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SpeedApp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Senior DevOps

Warszawa, mazowieckie


DevOps

Warszawa, mazowieckie


Web Designer

Warszawa, mazowieckie


Junior DevOps/ SRE

Warszawa, mazowieckie