ochrona obiektu użyteczności publicznej

HR for Bussines jedna ze spółek Grupy Impel oszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z KWALIFIKACJAMI

Mile widziane osoby z niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Chrzanów

Zadania/Czynności:

Udzielanie informacji Klientom placówki, obsługa bramy wjazdowo wyjazdowej Patrole obiektu Obsługa komputera

Wymagania:

Chęci do pracy; Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - wymóg konieczny -Dyspozycyjność do pracy w systemie 24/48 7-7.

Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie; Terminowe wynagrodzenie; Elastyczny grafik; Bezpłatne umundurowanie; Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach; Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz kontaktowy.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS Sp. Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 - 304), przy ul. Słonimskiego 1.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako ochrona obiektu użyteczności publicznej

Jaka oferta pracy na stanowisku: ochrona obiektu użyteczności publicznej w miejscowości: Chrzanów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako ochrona obiektu użyteczności publicznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko ochrona obiektu użyteczności publicznej, praca w Chrzanów dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik sprzątający

Kraków, małopolskie


Kierownik usługi- Wadowice

Wadowice, małopolskie