pracownik lobby

McDonalds Polska Kozłów

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, prowadząc politykę równych szans mamy zaszczyt zaprosić do naszego zespołu pracowników osoby z niepełnosprawnością.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w gastronomi, a Twoja niepełnosprawność na to pozwala to zapraszamy na rozmowę.

Brak doświadczenia nie będzie przeszkodą. Nasz zgrany zespół instruktorów oraz menagerów wprowadzi Cię w tajniki zawodu. Zapewniamy niezbędne szkolenia. Zależy nam na długofalowej współpracy .

Dołącz do nas na uczciwych zasadach. Każdy pracownik McDonald's zatrudniony jest na umowę o pracę już od pierwszego dnia. Grafik ustalamy w porozumieniu z pracownikiem.

sprzątanie bieżące restauracji

drobne prace porządkowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz restauracji

orzeczenie o niepełnosprawności

odpowiedzialność oraz poważne podejście do pracy

dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Będąc pracownikiem zyskujesz:

  • szeroki pakiet benefitów
  • stabilizację życiową
  • możliwość rozwoju
  • nowe znajomości


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako pracownik lobby

Jaka oferta pracy na stanowisku: pracownik lobby w miejscowości: Kozłów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako pracownik lobby Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pracownik lobby, praca w Kozłów dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.