Kwalifikowany Pracownik ochrony / Balice

HR for Business sp. z o.o dla swojego Klienta- firmy z długoletnim doświadczeniem w branży ochroniarskiej- poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Kwalifikowany Pracownik ochrony / Balice
Zadania do realizacji:

kontrola ruchu osobowego i kołowego
patrolowanie podległego terenu


Wymagania:

aktualne uprawnienia:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej (KPOF) + broń.

Oferujemy:

stabilną zatrudnienie w ramach umowy o pracę

pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z segmentu
security w Polsce

bezpłatne umundurowanie

mozliwosc wyrobienia dodatkowych nadgodzin

wynagrodzenie zawsze w terminie.


Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego.
lub kontakt telefoniczny z Rekruterem: Maciej tel 786311514
od poniedziałku do piątku w godz od 08:00-16:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.
Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kwalifikowany Pracownik ochrony / Balice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik ochrony / Balice w miejscowości: Balice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kwalifikowany Pracownik ochrony / Balice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kwalifikowany Pracownik ochrony / Balice, praca w Balice dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Halo Kraków- jest praca

Kraków, małopolskie


Pracownik sprzątający

Kraków, małopolskie


pewna praca- Kraków

Kraków, małopolskie


Pracownik sprzątający

Kraków, małopolskie