Łatwa praca dla uczniów i studentów! Telefoniczne przedłużanie umów

Pracujemy w młodych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych zespołach. Poszukujemy osób otwartych na nowe rozwiązania. Zajmujemy się szeroko pojętą telefoniczną obsługą Klientów. Wspólnie się uczymy, rozmawiamy i zarabiamy. Jeżeli jesteś ambitny szukasz ciekawej i dającej możliwości zarobienia dużych pieniędzy pracy, to nasza firma jest miejscem dla Ciebie!

Do Twoich zadań należeć będzie:
- przedłużanie umów z klientami biznesowymi sieci Orange,
- dosprzedaż produktów kontrahenta,
- odpowiadanie na pytania Klientów,
- generowanie i wysyłanie umów,
- raportowanie swojej pracy.

Wymagania? Wszystkiego nauczysz się na naszym kompleksowym szkoleniu wdrożeniowym, które w pełni przygotuje Cię do pracy. Szkolenie trwa 6 dni roboczych. Ważne, żebyś miał wolne min. 25h w tygodniu - grafik ustalasz sobie sam :)

Mamy dla Ciebie wypłatę 2 razy w miesiącu, podstawa ( 22,80zł/h brutto, osoby ze statusem ucznia do 26.rż netto) + premia, benefity, rozwój zawodowy, inspirujący ludzie i wiele więcej!

Aplikuj do nas :)

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG, wyjątkowej organizacji w branży contact center, tworzonej przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Łatwa praca dla uczniów i studentów! Telefoniczne przedłużanie umów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Łatwa praca dla uczniów i studentów! Telefoniczne przedłużanie umów w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Łatwa praca dla uczniów i studentów! Telefoniczne przedłużanie umów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Łatwa praca dla uczniów i studentów! Telefoniczne przedłużanie umów, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.