Pracownik restauracji McDonald’s Urzut: już od 21 zł brutto/h


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

PRACUJ Z NAMI!

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? Szukasz pracy którą pogodzisz ze studiami bądź innymi obowiązkami? Nie zwlekaj aplikuj już dziś!

Poszukujemy na stanowisko:

Co otrzymasz od nas?

  • Umowa o pracę
  • Stawka od 21 zł brutto/h
  • Dodatki do wynagrodzenia:
    - 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce i atrakcyjną ofertę rabatową na posiłki w czasie pracy
  • Możliwość nabycia kart sportowych i dołączenia do pakietu prywatnej opieki medycznej

Kogo szukamy?

Właśnie Ciebie! Jeśli jesteś dyspozycyjny w soboty i niedziele oraz w tygodniu w godzinach 14:00-00:00 - stań się częścią zespołu naszej Restauracji!

Czekamy właśnie na Ciebie! ;)

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald's MOP Urzut.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji McDonald’s Urzut: już od 21 zł brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji McDonald’s Urzut: już od 21 zł brutto/h w miejscowości: Urzut jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji McDonald’s Urzut: już od 21 zł brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji McDonald’s Urzut: już od 21 zł brutto/h, praca w Urzut dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.