Magazynier / Operator wózka widłowego Fritz Hansen Production sp. z o. o.

  • Rawicz, wielkopolskie
  • 25-03-2023 , do końca 370 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Fritz Hansen jest firmą o profilu meblarskim powstałą w Danii w 1872 roku. Firma jest ekskluzywną marką, kojarzoną z perfekcyjnym rzemiosłem, oryginalnością projektów i dbałością o dobór surowców. Fritz Hansen jest wyznacznikiem tego, co dzisiaj jest nazywane skandynawskim designem. Produkcję naszych mebli charakteryzuje dbałość o jakość wykonania, a tym samym spełnienie wymagań klientów na międzynarodowym rynku.

Magazynier / Operator wózka widłowego

09

Opis stanowiska

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Po co nudzić się w domu jak można przyjść do nas na rozmowę kwalifikacyjną a tym samym mieć szansę na atrakcyjną pracę w miłej atmosferze? :)
Zachęcamy do złożenia CV

makaMAŁPKAfritzhansen.com

* umowa o pracę,
* atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie obiadów, świadczenie świąteczne, wczasy pod gruszą),
* praca w przyjaznym zespole,
* fajny kierownik.

Wyzwania:
* rozładunek i załadunek aut naczepowych,
* prowadzenie dokumentacji magazynowej,
* utrzymywanie porządku na magazynie i wokół niego,
* transportowanie towarów z obszaru magazyn-produkcja-magazyn w wyznaczone miejsca składowania,
* dbałość o poprawne stany magazynowe,
* realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej.

Wymagania:
* Doświadczenie w magazynie mile widziane,
* Uprawnienia UDT dla wózka widłowego,
* Znajomość Microsoft Office, co najmniej dobra Microsoft Word, Excel.

Gdzie szukać pracy jako Magazynier / Operator wózka widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier / Operator wózka widłowego w miejscowości: Rawicz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fritz Hansen Production sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier / Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier / Operator wózka widłowego, praca w Rawicz dopasowana do Twoich wymagań.Fritz Hansen Production sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.