Serwisant maszyn - Piekary Śląskie -wysoka stawka


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Pączek

Firma, dla której prowadzimy rekrutację jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie.

 

SERWISANT MASZYN

Miejsce pracy: PIEKARY ŚLĄSKIE

 

Posiadasz wykształcenie techniczne lub doświadczenie z zakresu obsługi technicznej maszyn?

Skontaktuj się z nami lub zostaw Swoje Cv!

 

Na tym stanowisku pracując w zespole z doświadczonymi serwisantami będziesz wykonywał serwisy, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych, Oprócz cennego doświadczenia zyskasz:

 

  1. Umowę o pracę na pełny etat
  2. Wynagrodzenie  uzależnione od doświadczenie Kandydata
  3. System premiowy nawet 1500zł brutto
  4. Elastyczne godziny pracy
  5. Możliwość awansu i rozwoju
  6. Po okresie próbnym jest wiele benefitów!

 

Harmonogram pracy:

Dwuzmianowy system pracy ( 6-18,18-6)

w 1 tygodniu- środa, czwartek pracujące

w 2 tygodniu- poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, niedziela pracujące


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Serwisant maszyn - Piekary Śląskie -wysoka stawka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant maszyn - Piekary Śląskie -wysoka stawka w miejscowości: Bytom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant maszyn - Piekary Śląskie -wysoka stawka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant maszyn - Piekary Śląskie -wysoka stawka, praca w Bytom dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie