Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Infolinia połączeń przychodzących - Stała praca dla Studenta

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B.

Zadania:
  • obsługa połączeń przychodzących oraz zgłoszeń mailowych;
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi zwrotnych na zapytania klientów;
  • realizowanie zadań wyznaczonych przez przełożonego.
Wymagania:
  • status osoby uczącej się;
  • pełnej dyspozycyjności na pakiecie szkoleniowym;
  • dyspozycyjności do pracy min. 25 godzin/tydzień
  • zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do pracy;
  • chęci do nauki i ciągłego rozwoju;
  • umiejętności obsługi komputera na poziomie codziennego użytkowania.
Oferujemy:
  • elastyczny grafik ustalany z tygodnia na tydzień;
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię do pracy;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy;
  • możliwości rozwoju, prowadzimy szereg rekrutacji wewnętrznych;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • pracę w samym centrum miasta.
Dodatkowe informacje

Dołącz do nas i zacznij swoją karierę już dziś :)

Masz pytania? Chętnie odpowiemy https://lc.chat/now/1553551/

Gdzie szukać pracy jako Infolinia połączeń przychodzących - Stała praca dla Studenta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Infolinia połączeń przychodzących - Stała praca dla Studenta w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Infolinia połączeń przychodzących - Stała praca dla Studenta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Infolinia połączeń przychodzących - Stała praca dla Studenta, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.