MONTER

GPM GmbH całe Niemcy 10,45 EUR

Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

Dopłata do Wakacji

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Od ponad 30 lat jesteśmy średnim przedsiębiorstwem rodzinnym z główną siedzibą w Moguncji (Mainz) oraz filią w Berlinie, działającym w zakresie usług zasobami ludzkimi wewnątrz branży budowlanej. Firmę założoną przez Petera Glossmanna przejął w roku 2006 w ramach kolejnego pokolenia jego syn Jens Glossmann.

Nasi doradcy personalni wywodzą się z branż, które reprezentują, dzięki czemu dopasowują odpowiednich kandydatów do potrzeb naszych klientów.

Działania firmy koncentrują się wokół branży szklarskiej (montaż okien) oraz budowy fasad. W tym celu udostępniamy klientom wykwalifikowany personel.

Zatrudniamy niemal 200 pracowników na terenie Niemiec oraz innych krajów Europy. Wielu z nich działa w naszej firmie już od dziesięciu lat. Klienci chwalą sobie systematyczność oraz ciągłość pracy naszych monterów. O wielu z nich proszą z imienia.


Poszukujemy

Na teren całych Niemiec poszukujemy monterów, w tym: ślusarzy, stolarzy, szklarzy, pomocników, także studentów oraz osób wkraczających na rynek pracy po szkołach zawodowych.

Osoby bez doświadczenia również mogą się do nas zgłaszać.

Wymagania

Oczekiwana jest przede wszystkim chęć do pracy, sumienność oraz elastyczność, gdyż praca odbywa się na terenie całych Niemiec.

Znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa, ale zawsze mile widziana.

Oferujemy

  • Stawkę godzinową w zależności od kwalifikacji od 10,45€/h brutto
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę nocną, w niedzielę oraz święta
  • Konto czasu pracy (Arbeitszeitkonto) dla każdego pracownika
  • Dodatki urlopowe lub/i świąteczne naliczane wg umów taryfowych
  • Diety w wysokości do 18,00 €/dzień netto (zgodnie z przepisami prawa podatkowego)
  • Ryczałtowy zwrot kosztów podróży (netto)
  • Szukanie i zapewnianie pracownikom noclegu (kwater)

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MONTER

Jaka oferta pracy na stanowisku: MONTER w miejscowości: całe Niemcy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GPM GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MONTER Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MONTER, praca w całe Niemcy dopasowana do Twoich wymagań.GPM GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


GPM GmbH

Praca MONTER, całe Niemcy

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt referent pan M. Dudas (doradca polskojęzyczny)

e-mail Zimmer@gpmbuero.de

phone +4961315533925

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Kierownik produkcji

Opole, opolskie


UI/UX Designer

Kraków, małopolskie


Fullstack Developer(Angular+Java)

Olsztyn, warmińsko-mazurskie