OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dołącz do nas i zdobywaj doświadczenie jako operator maszyn!

Oprócz możliwości przyuczenia do zawodu oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia oraz stawkę godzinową 20 zł brutto powiększaną o dodatek - do 4 zł/h brutto!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00). Czasami zdarza się praca w soboty, za którą otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie.

Do Twoich zadań będzie należało obsługiwanie maszyn oraz inne prace polegające na przetwórstwie szkła.

Nie boisz się pracy fizycznej? Zapraszamy!

Ze względu na charakter wykonywanych obowiązków do pracy poszukujemy mężczyzn.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU

Jaka oferta pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU, Bydgoszcz

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie