Life Protection Advisor

Marta Klimczak Wrocław

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Pakiet Ubezpieczeniowy

Praca, która ma sens i w której sam decydujesz jak wygląda Twój dzień. Zaaplikuj jeśli interesuje Cię nielimitowane wynagrodzenie, wsparcie finansowe, uznany autorski system szkoleń i pozapłacowe benefity z najwyższej półki. Czekamy na tych, którzy chcą robić rzeczy ważne, są niezależni i wychodzą poza schematy.

Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym, która posiada doświadczenie w sprzedaży i może się pochwalić sukcesami w pracy. U nas znajdziesz stabilizację i komfort pracy, poznasz nową branżę, ucząc się nowych rzeczy oraz rozwijając swoje kompetencje. Pracę rozpoczniesz od szeregu szkoleń oraz pracy z ludźmi, z którymi będziesz zgłębiać wiedzę z obszaru ubezpieczeń. Będziesz mieć dostęp do programu szkoleniowego na każdym etapie swojej pracy. Zadbamy o Ciebie sponsorując opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie. Będziesz mógł wykazać się w licznych konkursach, quizach i kwalifikacjach zdobywając nie tylko uznanie, ale i wartościowe nagrody. Otrzymasz dostęp do nowoczesnych narzędzi i najlepszych praktyk sprzedażowych.

Brzmi interesująco?

Aplikuj!


Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (minimum licencjat).
  • Sympatia do ludzi – powinieneś widzieć wartość w spotkaniu z drugim człowiekiem.
  • Brak (tak, to wymóg!) doświadczenia w pracy w ubezpieczeniach – nauczymy Cię profesji agenta ubezpieczeniowego od podstaw.
  • Autentyczne sukcesy na aktualnie zajmowanym przez Ciebie stanowisku pracy.

TO JUŻ WSZYSTKO.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Life Protection Advisor

Jaka oferta pracy na stanowisku: Life Protection Advisor w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Marta Klimczak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Life Protection Advisor Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Life Protection Advisor, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Marta Klimczak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Marta Klimczak

e-mail marta.klimczak@unum.pl

phone 660242263

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Data Engineer (Azure)

Wrocław, dolnośląskie


Site Reliability Engineer - AWS

Wrocław, dolnośląskie


Developer .NET

Wrocław, dolnośląskie


Java Developer (Mid. /Senior)

Wrocław, dolnośląskie