Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 03-07-2019, do końca 16 dni
Praca Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.


Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która będzie zajmować się obsługą pacjentów w obszarze rejestracji oraz umawiania na wizyty i badania w placówce medycznej. W zakresie obowiązków znajduje się również prezentacja oferowanych usług, przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. 

Nasza oferta

Pracując u nas gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podstawę wynagrodzenia plus dodatki premiowe po przepracowaniu trzech miesięcy, a także elastyczne godziny pracy pomiędzy 7:00 a 20:00. 

Czego wymagamy

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy na pełen etat, komunikatywności oraz wyoskiej kultury osobistej w kontakcie z kilentem. 
Doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem.


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii