Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.


Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która będzie zajmować się obsługą pacjentów w obszarze rejestracji oraz umawiania na wizyty i badania w placówce medycznej. W zakresie obowiązków znajduje się również prezentacja oferowanych usług, przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. 

Nasza oferta

Pracując u nas gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podstawę wynagrodzenia plus dodatki premiowe po przepracowaniu trzech miesięcy, a także elastyczne godziny pracy pomiędzy 7:00 a 20:00. 

Czego wymagamy

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy na pełen etat, komunikatywności oraz wyoskiej kultury osobistej w kontakcie z kilentem. 
Doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem.


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 131 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rejestrator / Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.