Wyszukaj spośród 24701 ogłoszeń o pracę

Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa

Data: 08-02-2019, do końca 16 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa

DENI CLER to historia 40 lat najlepiej rozumianego włoskiego stylu, jakości i elegancji. Od otwarcia pierwszego salonu w 1972 roku, przy prestiżowej Via Monte Napoleone w Mediolanie, DENI CLER ubiera kobiety świadome własnej kobiecości a przez to również wartości i siły. W 1991 roku marka pojawiła się na polskim rynku wprowadzając nową jakość do rodzimego świata mody.

Główne zadania na stanowisku:
  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,
  • Obsługa komputera i kasy fiskalnej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawcy (mile widziane w branży odzieżowej),
  • Doskonałych umiejętności handlowych,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Uczciwości zawodowej,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Gotowości do pracy zmianowej (również w weekendy).
Oferujemy:
  • Pracę na umowę zlecenie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych w marce premium,
  • Szkolenia wdrożeniowe,

Szukasz pracy jako Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa

Oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DCG S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.DCG S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
DCG S.A.

Praca Sprzedawca / Doradca Klienta w Klif Warszawa, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni Aplikuj teraz
Praca w mieście
Warszawa 663
Wrocław 335
Kraków 232
Łódź 180
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy