Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier (Dział wysyłki, załadunku, przyjęcia) - pracownik sklepu internetowego

Lokalizacja: Modlniczka , małopolskie
Data: 31-01-2019, do końca 121 dni
Praca Magazynier (Dział wysyłki, załadunku, przyjęcia) - pracownik sklepu internetowego

Firma z branży e-commerce zlokalizowana w Modlniczce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko magazyniera.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyżej jakości produktów kosmetycznych, które trafiają do klientów w całej Europie. Zapewniamy naszym klientom szybką oraz profesjonalną obsługę. W pracy kierujemy się takimi wartościami jak: zaangażowanie, kreatywność, praca zespołowa, swobodna atmosfera.

Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa zamówień (kompletacja i przygotowywanie)
  • Przygotowywanie przesyłek dla firm kurierskich i spedycji
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych oraz przewozowych
  • Weryfikacja dostaw od kontrahentów
  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru,
  • Praca na terminalu magazynowym: załadunek oraz rozładunek dostaw
Wymagania
  • jesteś sprawny manualnie
  • sumienny
  • dokładny
  • punktualny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia operatora wózka widłowego
Oferujemy
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełen etat
  • stałe godziny pracy 9-17
  • zniżki pracownicze na asortyment produktów.

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier (Dział wysyłki, załadunku, przyjęcia) - pracownik sklepu internetowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier (Dział wysyłki, załadunku, przyjęcia) - pracownik sklepu internetowego w miejscowości: Modlniczka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Livioon Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier (Dział wysyłki, załadunku, przyjęcia) - pracownik sklepu internetowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier (Dział wysyłki, załadunku, przyjęcia) - pracownik sklepu internetowego, praca w Modlniczka dopasowana do Twoich wymagań.Livioon Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Dominika Lelek

info@livioon.com

504290865

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie