Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Kierowca

Data: 09-01-2019, do końca 47 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Rozwijająca się firma transportowa, będą na ryku od ponad 3 lat poszukuje nowych Kierowców.

Opis stanowiska

Praca w systemie zmianowym (7:00 - 19:00 lub 19:00 - 7:00), polegająca na przewozie osób w oparciu o aplikację Uber i Taxify.

Wymagania
  • wiek min 20 lat
  • Niekaralność
  • Prawo jazdy kat. B od min. 1 roku
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
Oferujemy
  • samochód firmowy:
    • ​Toyota Auris
    • Ford Focus
    • Fiat Tipo
    • Skoda Fabia
    • Opel Insignia
  • Wynagrodzenie prowizyjne do 50% od uzyskanego obrotu.
  • Elastyczny grafik ustalany co tydzień.
  • Wynagrodzenie tygodniowe.

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Samochód służbowy
Dodatkowe informacje

Z Uberem współpracujemy od ponad dwóch lat, jesteśmy rzetelnym i polecanym Partnerem na Krakowskim rynku.

Wynagrodzenie
15 PLN / Godzina

Szukasz pracy jako Kierowca

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ALC Andrzej Łopata lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.ALC Andrzej Łopata praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ALC Andrzej Łopata

Praca Kierowca, Kraków

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Andrzej Łopata

lopata.andrzej@gmail.com

797512412

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy