Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu - tygodniówki - zapewniony dojazd

Data: 13-12-2018, do końca 8 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sosnowiec - Pieńki.

Obowiązki:

  • kompletacja zamówień;
  • przygotowanie zamówień do wysyłki;
  • etykietowanie towaru;
  • proste czynności magazynowe;
  • obsługa skanera;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania
  • wysoka motywacja i chęć do pracy;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej.
Oferta
  • bezpłatny autobus pracowniczy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • stawka godzinowa: 14,88 zł brutto oraz 20,00 zł brutto za ewentualną pracę w weekendy;
  • wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek;
  • praca w systemie II zmian od poniedziałku do piątku: 6-14 oraz 14-22;
  • minimum formalności.

Nie wymagamy doświadczenia!

Dowozimy pracowników autobusami pracowniczym w obie strony na trasach:

  • Sierpów/Lubień - Ozorków - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
  • Daszyna - Łęczyca - Leśmierz - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
  • Koluszki - Brzeziny - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
  • Piątek - Głowno - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
  • Łowicz - Głowno - Swędów, Sosnowiec Pieńki,
  • Łódź Zachodnia - Zgierz-Dobra, Sosnowiec Pieńki,
  • Łódź Fabryczna - Sosnowiec Pieńki

Szukasz pracy jako Pracownik magazynu - tygodniówki - zapewniony dojazd

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - tygodniówki - zapewniony dojazd w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu - tygodniówki - zapewniony dojazd Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - tygodniówki - zapewniony dojazd, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie