Wyszukaj spośród 9559 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca kurier GLS

Lokalizacja: Brunszwik , Dolna Saksonia;

Poszukuję osób chętnych do podjęcia pracy jako Kurier GLS Braunschweig. Umowa na Niemieckich warunkach ze wszystkimi świadczeniami (Krankenversicherung, Renteversicherung ,itp.). Wszelkie informacje telefonicznie.


Wymagania

Prawo Jazdy KAT.B

Język Niemiecki nie jest obowiązkowy lecz napewno ułatwi kontakt z klientami.

Oferujemy

Umowa stała po zakończeniu okresu próbnego. Praca w młodym zespole.

Na początek pomagamy z zakwaterowaniem w zaprzyjaźnionym hotelu Wolfenbuttel.


Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Wymagane języki

polski

niemiecki

Oferta jest ważna jeszcze 107 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Kierowca kurier GLS

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca kurier GLS w miejscowości: Brunszwik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Emil Piorkowski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca kurier GLS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca kurier GLS, praca w Brunszwik dopasowana do Twoich wymagań.Emil Piorkowski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.