Opiekun regionalny / szkoleniowiec ds. urządzeń i wyposażenia Gabinetów kosmetycznych i Klinik medycyny estetycznej

IRBK GROUP Patrycja Marciniak Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Telefon służbowy

Szkolenia

Firma IRBK GROUP istnieje od marca 2016 roku i powstała w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby Kosmetyczek i Kosmetologów, pracujących w branży kosmetycznej lub prowadzących swój biznes. Jest dostawcą urządzeń i wyposażenia dla Gabinetów Kosmetycznych i Klinik Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się również w usługach szkoleniowych z zakresu kosmetologii estetycznej, kosmetycznych i biznesowych dla Kosmetyczek i Kosmetologów. Ponadto prowadzi doradztwo w obszarze stworzenia ofert zabiegowych i sprzedażowych dla swoich klientów, przeprowadza na zlecenie audyt sprzedaży (cichy klient), poszukuje i rekrutuje pracowników. Oferuje poradnictwo w doborze aparatury i marek profesjonalnych.


 • telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klienta b2b (właścicieli gabinetów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej)
 • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, również posprzedażowych
 • tworzenie ofert,
 • odbieranie telefonów od klientów,
 • aktywną sprzedaż w gabinetach oraz na imprezach targowych.
 • promocja oraz budowanie pozycji rynkowej firmy
 • prowadzenie pokazów dla potencjalnych klientów
 • prowadzenie szkoleń dla kosmetyczek i kosmetologów
 • realizacja założeń sprzedażowych firmy na powierzonym terenie
 • dbałość o wynik sprzedażowy oraz realizację założonych planów sprzedaży
 • cotygodniowe raportowanie swoich działań

Wymagania

 • wykształcenie z zakresu kosmetologii
 • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży kosmetycznej)
 • wysokie zdolności interpersonalne
 • umiejętność przeprowadzenia prezentacji, szkoleń i warsztatów
 • doskonała organizacja czasu pracy
 • uczciwość, pracowitość, elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
 • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
 • znajomość MS Office posiadanie własnej działalności gospodarczej (lub gotowość do jej założenia)

Oferujemy

 • pracę w przyjaznej atmosferze i elastyczne godziny pracy
 • zatrudnienie w atrakcyjnej branży i szybko rozwijającej się stabilnej firmie
 • możliwość wysokich zarobków zależnych od osiąganych wyników sprzedaży (podstawa plus prowizja)
 • szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
 • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@irbkgroup.pl do dnia 30.08.2018r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy jednocześnie o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IRBK GROUP Patrycja Marciniak z siedzibą w Kręczkach ul. Koniczyny 34B/24 05-850 Ożarów Mazowiecki, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Administratorem Twoich danych jest „Instytut Rozwoju Biznesu Kosmetycznego Patrycja Marciniak” (IRBK GROUP – nazwa skrócona) z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, Kręczki ul. Koniczyny 34B lok. 24 (05-850). Aby zagwarantować, że Państwa dane zawsze będą przetwarzane wiernie, w sposób transparentny i zgodny z prawem, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres email: administratordanych@irbkgroup.pl lub telefonicznie pod numerem +48 787 297 896 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji, nie będziemy przekazywać ich osobom trzecim, ani instytucjom zewnętrznym. Państwa dane osobowe będą przez nas przetwarzane tylko na czas trwania rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również przenoszenia Twoich danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 r. Prezesa Urzędu Ochrony Danych), gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

Wymagane języki

polski

angielski

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opiekun regionalny / szkoleniowiec ds. urządzeń i wyposażenia Gabinetów kosmetycznych i Klinik medycyny estetycznej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekun regionalny / szkoleniowiec ds. urządzeń i wyposażenia Gabinetów kosmetycznych i Klinik medycyny estetycznej w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy IRBK GROUP Patrycja Marciniak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekun regionalny / szkoleniowiec ds. urządzeń i wyposażenia Gabinetów kosmetycznych i Klinik medycyny estetycznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekun regionalny / szkoleniowiec ds. urządzeń i wyposażenia Gabinetów kosmetycznych i Klinik medycyny estetycznej, praca w dopasowana do Twoich wymagań.IRBK GROUP Patrycja Marciniak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Paweł Żółtowski

e-mail rekrutacja@irbkgroup.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia