Pracodawca QLTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Misją naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług poprzez kompleksowe badania tajemniczego klienta oraz audyty na platformach internetowych banków, sklepów internetowych oraz marketplace. Dążymy do ciągłego doskonalenia doświadczenia klienta oraz budowania zaufania poprzez rzetelne i precyzyjne analizy. Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w doskonaleniu swoich usług, zwiększaniu zaufania użytkowników oraz umacnianiu ich pozycji na rynku poprzez dostarczanie wnikliwych i wartościowych raportów oraz rekomendacji opartych na naszych badaniach i analizach. W związku z czym dla doświadczonych i mniej doświadczonych respondentów organizujemy pracę tajemniczego klienta, która bezpośrednio przyczynia się do poprawy funkcjonowania platform internetowych. 

Prowadzimy system "Polecaj" w którym nagradzamy obecnych pracowników.
https://qualitysite.pl/polecaj/

Oferowane przez nas oferty pracy:

https://qualitysite.pl/oferty-pracy

Więcej informacji:

https://qualitysite.pl/
https://www.facebook.com/qualitysiite/

Nasz zespół połączyła pasja do realizacji badań jakościowych, które realizujemy dla naszych klientów opierających swoje firmy na różnego rodzaju platformach internetowych. Wierzymy, że kwintesencją każdej firmy są klienci, bez których nie mogłaby istnieć żadna firma. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na: poprawę jakości obsługi klienta, komfortu użytkowania platform, ich przejrzystości oraz szeroko pojętego UX/UI.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, które sięga 8 lat tworzymy badania i audyty, które pomagają poprawić nie tylko aspekt doświadczeń klienta na stronie, ale przede wszystkim jego relacji z firmą . Dołącz do nas i zmieniaj doświadczenia klientów na lepsze!

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy