Pracodawca Sleeping Expert

Z dumą ogłaszamy, że od 1 kwietnia 2023 Sleeping Expert stało się częścią Alina Group. Ta zmiana nie tylko umocniła naszą pozycję na rynku, ale przede wszystkim cieszy nas fakt, że zachowaliśmy nasz rodziny charakter biznesu. Dzięki temu możemy nadal skupiać się na naszych klientach i zapewniać im wyjątkowe doświadczenia podczas zakupów w naszych salonach.

Zintegrowanie naszych sił z Alina Group otworzyło nowe możliwości rozwoju oraz dostępu do nowoczesnych rozwiązań. Niezależnie od tych zmian, naszym priorytetem zawsze pozostanie dbałość o wysoką jakość naszych produktów oraz profesjonalną i przyjazną obsługę, na której budowaliśmy naszą reputację wśród klientów.

 

Sleeping Expert - profesjonalne sklepy wyposażenia sypialni z 25 salonami rozlokowanymi w całym kraju (stan na 31.03.2023) o łącznej ekspozycyjnej powierzchni przekraczającej 4000m2. Jesteśmy jedną z największych sieci w Polsce, dbającą o jakość usług i zadowolenie klientów."

Dysponujemy rozbudowanym Centrum Logistycznym w Inowrocławiu o niemal 3000m2 powierzchni magazynowej, gdzie przechowujemy średnio 6000 mebli i akcesoriów gotowych do natychmiastowego transportu. Naszą siłą logistyczną są własne pojazdy oraz współpraca z renomowanymi firmami kurierskimi.

https://wyspani.eu

 

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy