Firma Prowork z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie.

 

Program Au Pair  – od ponad 15 lat we współpracy z wieloma organizacjami na świecie zajmujemy się organizowaniem pobytów u rodzin zagranicą w ramach Programu Au Pair. Oferta jest skierowana do młodych osób w wieku 18-29 lat, które chciałyby tanio i bezpiecznie wyjechać za granicę, aby pracować i uczyć się języków obcych. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi, Au Pair ma zagwarantowane bezpłatne utrzymanie, kieszonkowe na własne wydatki oraz zazwyczaj opłacony przelot do rodziny i kursy językowe. Szczegółowy opis i warunki uczestnictwa  w programie Au pair dostępny jest w zakładce Program Au Pair.
Pobyt w rodzinie to unikalna możliwość poznania kultury i codziennego życia w danym kraju i biegłe opanowanie języka obcego. Za naszym pośrednictem wyjechało już kilka tysięcy osób na pobyty Au pair u rodzin w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii i innych krajach. 

 

Zapewniamy przyjazną profesjonalną obsługę w języku polskim i angielskim zarówno dla kandydatów jak i pracodawców. Nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie rekrutacji.