Betoniarz - operator suwnicy

Lokalizacja: Dilsen , Belgia
Praca Betoniarz - operator suwnicy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

 • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
 • przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych
 • spawanie zbrojeń
Wymagania

WYMAGANIA

 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • umiejętność spawania półautomatem
 • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
 • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
 • mile widziana umiejętność obsługi suwnic i wózków widłowych
Oferujemy

OFERUJEMY

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie w wysokości 14,81 EURO brutto/h oraz nadgodziny płatne 150%
 • zorganizowanie zakwaterowania
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Oferta jest ważna jeszcze 1953 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Betoniarz - operator suwnicy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Betoniarz - operator suwnicy w miejscowości: Dilsen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Betoniarz - operator suwnicy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Betoniarz - operator suwnicy, praca w Dilsen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator wózka widłowego z UDT - wysoka stawka

Aleksandrów Łódzki, łódzkie


MAGAZYNIER z UDT- elastyczny grafik!

Jankowo Gdańskie, pomorskie


Praca magazynowa z bezpłatnym transportem

Aleksandrów Łódzki, łódzkie