Magazynier bez uprawnień od zaraz!

Lokalizacja: Świdnica , dolnośląskie
Praca Magazynier bez uprawnień od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta - z branży automotive - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Zadania:

 • prace magazynowe
 • przygotowywanie zamówień do wysyłki
 • załadunek/rozładunek
Wymagania

Wymagania:

 • umiejętność analitycznego myślenia
 • umiejętność pracy zespołowej
 • wysoka motywacja do pracy
 • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
 • chęć nawiązania długotrwałych relacji
Oferujemy

Oferujemy:

 • umowę o pracę na pełen etat
 • możliwość przejęcia przez Klienta po okresie próbnym
 • wynagrodzenie zasadnicze + premia (zawsze na czas)
 • pracę w systemie 3-zmianowym lub 12-godzinnym
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

OBECNIE POSIADAMY 2 WOLNE WAKATY NA TO STANOWISKO! POLEĆ NASZĄ OFERTĘ ZNAJOMYM!!!


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 2255 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier bez uprawnień od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier bez uprawnień od zaraz! w miejscowości: Świdnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier bez uprawnień od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier bez uprawnień od zaraz!, praca w Świdnica dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynu odzieżowego

Świdnica, dolnośląskie


Pracownik magazynu odzieżowego

Trzebnica, dolnośląskie


Magazynier - od zaraz, dojazd pracowniczy

Bolesławiec, dolnośląskie