Magazynier

Lokalizacja: Leśna Góra , lubuskie
Praca Magazynier

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy logistycznej znajdującej się w Zawadzie, świadczącej najwyższej jakości usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie: rozładunek i załadunek paczek na samochód liniowy, skanowanie przesyłek, transportowanie paczek do magazynu, zachowywanie zasad bezpieczeństwa w celu uniknięcia uszkodzenia przesyłek.

Wymagania

WYMAGANIA

Oczekujemy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków i gotowości do pracy w godzinach 6:30 - 9:30.

Oferujemy

OFERUJEMY

W zamian za pracę oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wynoszące 1080 brutto miesięcznie, atrakcyjną premię za realizację wyznaczonych celów, odzież roboczą i niezbędne do pracy narzędzia, szkolenie przygotowujące do pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 1528 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Leśna Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Leśna Góra dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.