Poszukiwany Pracownik Składania Regałów, Gardno

Lokalizacja: Gryfino , zachodniopomorskie
Praca Poszukiwany Pracownik Składania Regałów, Gardno

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, który prowadzi największą inwestycję na Pomorzu Zachodnim, jednocześnie jest liderem w branży produkcyjnej zajmującej się montażem konstrukcji stalowych oraz innych urządzeń technologicznych, poszukujemy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych w pracę i gotowych podjęcia jej od zaraz.

Wymagania

Lubisz składać i montować? Obsługujesz narzędzia ręczne i elektryczne? Chcesz pracować u lidera?

Czekamy na Ciebie!

Oferujemy

Chcesz umowę o pracę? Nie ma problemu.

Chcesz pracować więcej i mieć za to zapłacone? U nas możesz.

Nie masz doświadczenia? Zdobędziesz je u nas.

Chcesz prywatną opiekę medyczną? Od nas ją dostaniesz.

A po za tym twoje wynagrodzenie może być wypłacane co tydzień, a jego miesięczna wysokość to 2700 brutto, dodatkowo zawieziemy Cię do pracy i odwieziemy.

Oferta jest ważna jeszcze 2346 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany Pracownik Składania Regałów, Gardno

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany Pracownik Składania Regałów, Gardno w miejscowości: Gryfino jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany Pracownik Składania Regałów, Gardno Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany Pracownik Składania Regałów, Gardno, praca w Gryfino dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.