Pracownik Montażu - Stryków

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Pracownik Montażu - Stryków

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, który prowadzi największą inwestycję na Pomorzu Zachodnim, jednocześnie jest liderem w branży produkcyjnej zajmującej się montażem konstrukcji stalowych oraz innych urządzeń technologicznych, poszukujemy pracownika na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Lubisz składać i montować? Obsługujesz narzędzia ręczne i elektryczne? Chcesz pracować u lidera?


Czekamy na Ciebie!

Wymagania

WYMAGANIA

poszukujemy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych w pracę i gotowych do podjęcia jej od zaraz. Ze znajomością języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy

OFERUJEMY

Chcesz umowę o pracę? Nie ma problemu.

Chcesz pracować więcej i mieć za to zapłacone? U nas możesz.

Chcesz otrzymywać atrakcyjną stawkę godzinową? My oferujemy 16zł brutto za godzinę.

Chcesz pracować ma jedną zmianę? załatwione.

Chcesz mieć przerwę w pracy dłuższą niż inni? U nas to godzina odpoczynku.

Nie masz doświadczenia? Zdobędziesz je u nas.

Wystarczy się do nas zgłosić.

Oferta jest ważna jeszcze 2260 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Montażu - Stryków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Montażu - Stryków w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Montażu - Stryków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Montażu - Stryków, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.