Monter Regałów

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Monter Regałów

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy znajdującej się w Gardnie, zajmującej się produkcją i montażem konstrukcji stalowych oraz innych urządzeń technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:


WYMAGANIA

Jeśli spełniasz następujące wymagania: posługujesz się językiem angielskim na poziomie podstawowym, posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, poszukujesz pracodawcy, który jest w stanie zagwarantować Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, to ta praca czeka właśnie na Ciebie!

Wymagania

OBOWIĄZKI

Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie pomiarów, przygotowywanie materiałów, budowanie i montaż regałów przy użyciu narzędzi ręcznych i elektrycznych oraz realizowanie innych poleceń przez przełożonego.

Oferujemy

OFERUJEMY

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy wynagrodzenie godzinowe w wysokości 16 zł brutto, pracę w godzinach od 8:00-17:00, dojazd do i z miejsca pracy, szkolenie przygotowujące do pracy, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 2360 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter Regałów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter Regałów w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter Regałów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter Regałów, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.