Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Oleśnica , dolnośląskie
Praca Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, producenta systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa linii do wytłaczania rur, ręczne kielichowanie, odbiór i pakowanie wyborów gotowych, a także dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

Wymagania

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i dokładną? Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków? Liczy się dla Ciebie możliwość dalszej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych? Jesteś gotów do pracy w systemie trzyzmianowym?


Odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania? Super! To oznacza, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie będzie składało się z części podstawowej w wysokości 12,71 zł/godz. brutto oraz premii 30%. Możesz więc zarobić 2775 zł brutto miesięcznie!


Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? Żaden problem. Oferujemy także kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy.

Jesteś zainteresowany nasza ofertą? Nie czekaj, aplikuj jeszcze dziś!

Oferta jest ważna jeszcze 1797 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie w miejscowości: Oleśnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Oleśnica dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.