Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja: Brzeg , opolskie
Praca Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w produkcji komponentów metalowych dla branży AGD, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI


Do Twoich obowiązków będzie należeć odbieranie stalowych komponentów z linii produkcyjnej, kontrola wizualna komponentów, pakowanie wyrobów gotowych i wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

Wymagania

WYMAGANIA


Jesteś osobą zmotywowaną i chętną do pracy? Powierzone obowiązki wykonujesz dokładnie i z zaangażowaniem? Liczy się dla Ciebie możliwość dalszej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych? Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK? Super! To znaczy, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Oferujemy

OFERUJEMY


Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Świetnie! Ścieżki awansu w strukturach firmy stoją dla Ciebie otworem! Nie masz doświadczenia w pracy w produkcji? Nie szkodzi. Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku oraz płatne nadgodziny w soboty dla osób chętnych. Płacimy 1700 zł na rękę miesięcznie oraz 300 zł premii! Oferujemy bogaty pakiet certyfikowanych szkoleń i przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej w międzynarodowej firmie.

Ofertę kierujemy do każdego zainteresowanego niezależnie od płci, wieku i zdobytego wykształcenia!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Oferta jest ważna jeszcze 1486 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn w miejscowości: Brzeg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn, praca w Brzeg dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.