Pracownik magazynu pilnie poszukiwany!

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Praca Pracownik magazynu pilnie poszukiwany!

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Aktualnie, dla naszego Klienta, czyli największej na świecie firmy transportu ekspresowego, działającego w 220 krajach, obsługującego 3,6 mln przesyłek dziennie, poszukujemy Kandydatów do polskiego oddziału firmy na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należał załadunek oraz rozładunek samochodów w firmie kurierskiej. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za skanowanie i sortowanie przesyłek. Wszystkie te czynności będą wykonywane z zachowaniem bezpieczeństwa oraz higieny na stanowisku pracy.

Wymagania

WYMAGANIA

Poszukujemy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00 - 2:00, gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

OFERUJEMY

Każdemu pracownikowi oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową w wysokości 14,02 złotych brutto. Gwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Umożliwiamy podjęcie długotrwałej współpracy.

Oferta jest ważna jeszcze 2222 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu pilnie poszukiwany!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu pilnie poszukiwany! w miejscowości: Aleksandrów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu pilnie poszukiwany! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu pilnie poszukiwany!, praca w Aleksandrów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Inżynier Procesu z możliwościami rozwoju !

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie


PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Łowicz, łódzkie


Magazynier- praca od zaraz!

Łódź, łódzkie