Pracownik Magazynowy 1 zmiana.

Lokalizacja: Żyrardów , mazowieckie
Praca Pracownik Magazynowy 1 zmiana.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta międzynarodowego operatora logistycznego branży motoryzacyjnej, poszukujemy do oddziału w Duchnicach:


Zadania na stanowisku:

  • realizacja operacji magazynowych takich jak: rozładunki, weryfikacja dostaw, rozlokowywanie towarów, pobieranie towarów do wydania, pakowanie, załadunki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, kontrola lokalizacji i inne.
  • obsługa systemu komputerowego i skanera.
Wymagania

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
Oferujemy

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (odprowadzanie wszystkich składek, płatny urlop i zwolnienie lekarskie),
  • stabilne zatrudnienie, bo chcemy związać się z Tobą na dłużej,
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00 lub 18:00 - 2:00 do wyboru,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • dodatkowe benefity: dodatek za wózki widłowe, dodatek za staż pracy, finansowane obiady lub karta przedpłacowa na zakupy, zniżki w sklepach, kartę sportową,
  • możliwość zorganizowania dojazdu do miejsca pracy.


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

 

Oferta jest ważna jeszcze 2539 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy 1 zmiana.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy 1 zmiana. w miejscowości: Żyrardów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy 1 zmiana. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy 1 zmiana., praca w Żyrardów dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator Wózka Widłowego

Winnica, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Winnica, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Drobin, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Płońsk, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Strzegowo, mazowieckie