Pakowacz/ka

Lokalizacja: Gniezno , wielkopolskie
Praca Pakowacz/ka

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.


Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Składanie i sortowanie odzieży
  • Kompletowanie zamówień
Wymagania

Jakie mamy wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy stojącej i chodzącej
  • Dyspozycyjność do pracy 3- zmianowej
Oferujemy

Co oferujemy?

  • Stawkę podstawową 14,50 brutto/h
  • Dodatek za pracę w nocy 1 zł/h
  • Premie frekwencyjną i wydajnościową do 2zł/h!
  • Możliwość zarobienia nawet 17,50/h brutto!
  • Dojazd m.in z : Poznania, Trzemeszna,Gniezna, Łubowa, Pobiedzisk, Swarzędza, Niemczyna, Wągrowca, Rogoźna, Murowanej Gośliny, Czerwonaka, Jarocina, Środy Wielkopolskiej, Śremu!
Oferta pracy tymczasowej.
Jesteś zainteresowany? Wyślij CV, zadzwoń lub napisz SMS o treści "PRACA GĄDKI", oddzwonię!
Daria Dutkiewicz 785 420 410
Alicja Tarnawska 668 466 375

Oferta jest ważna jeszcze 1584 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pakowacz/ka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowacz/ka w miejscowości: Gniezno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowacz/ka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz/ka, praca w Gniezno dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Mid/Senior Android Developer

Poznań, wielkopolskie


Agent Ubezpieczeniowy - firma

Jarocin, wielkopolskie


Agent Ubezpieczeniowy

Kawnice, wielkopolskie