Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Widuchowa , zachodniopomorskie
Praca Pracownik produkcyjny

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży przemysłowo-produkcyjnej, specjalizującej się produkcją i dystrybucją wyrobów garmażeryjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Posiadasz doświadczenie w szyciu na maszynie lub krawiectwie?

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Posiadasz praktykę w branży produkcyjnej i aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?

To szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

WYMAGANIA

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie obsługa maszyny szwalniczej typu overlock oraz kontrola jakości gotowego wyrobu.

Oferujemy

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinnej w wysokości 17 złotych brutto oraz premii uznaniowej za wydajność w pracy.

Ponadto, pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku oraz odzież roboczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Oferta jest ważna jeszcze 2417 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcyjny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny w miejscowości: Widuchowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcyjny, praca w Widuchowa dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.