Pracownik Magazynu - umowa zlecenie - 18,85 zł brutto/h!

Lokalizacja: Solec Kujawski , kujawsko-pomorskie
Praca Pracownik Magazynu - umowa zlecenie - 18,85 zł brutto/h!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszukujemy osób na stanowisko:


Opis stanowiska

Będziesz zajmować się załadunkiem i rozładunkiem przesyłek oraz sortowaniem ich ze względu na lokalizację, a także przygotowaniem przesyłek dla kurierów, skanowaniem i sprawdzaniem poprawności etykiet.

Wymagania

Oczekujemy jedynie:
• Wysokiej motywacji i zaangażowania do wykonywanej pracy;
• Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej;
• Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku przez 6 lub 8 h dziennie w przedziale godzinowym 00:30 - 8:30.

Oferujemy

Oferta:
• Miejsce pracy Solec Kujawski - gwarantowany bezpłatny dojazd z Bydgoszczy;
• Stawka godzinowa - 18,85 zł brutto / h;
• Umowa zlecenie za pośrednictwem naszej agencji z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta;
• Uczciwe wynagrodzenie zawsze na czas;
• Premie regulaminowe i uznaniowe sięgające 20% wynagrodzenia;
• W okresie listopad - marzec ciepłe posiłki profilaktyczne;
• Praca od poniedziałku do piątku przez 6 do 8 h dziennie w przedziale godzinowym 00:30 - 8:30.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.


Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Oferta jest ważna jeszcze 1908 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynu - umowa zlecenie - 18,85 zł brutto/h!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu - umowa zlecenie - 18,85 zł brutto/h! w miejscowości: Solec Kujawski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynu - umowa zlecenie - 18,85 zł brutto/h! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu - umowa zlecenie - 18,85 zł brutto/h!, praca w Solec Kujawski dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji - Solec Kujawski

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie


Operator maszyn- Solec Kujawski

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie


Glazurnik Austria

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Operator wózków widłowych

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie