Pracownik Produkcji w branży metalowej

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Pracownik Produkcji w branży metalowej

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, światowego lidera w produkcji taśm części metalowych wykorzystywanych w różnych dziedzinach przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji części metalowych. Praca polega na wywiercaniu otworów przy pomocy wiertarki stołowej, pogłębianiu, fazowaniu otworów oraz zaciąganiu nitów i zaciskaniu nitonakrętek.

Wymagania

WYMAGANIA

Nie wymagamy doświadczenia - zdobędziesz je u nas. Jedyne czego oczekujemy to podstawowej znajomości rysunku technicznego oraz gotowości do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowy.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie w wysokości 2350 złotych brutto miesięcznie, przyuczenie do wykonywanej pracy, stabilność zatrudnienia, zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Oferta jest ważna jeszcze 2286 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji w branży metalowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji w branży metalowej w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji w branży metalowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji w branży metalowej, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.