Spawanie zbrojeń (bez uprawnień)

Lokalizacja: Bornem , Belgia
Praca Spawanie zbrojeń (bez uprawnień)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do obowiązków należy spawanie zbrojeń na terenie betoniarni oraz dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy umiejętności odczytywania rysunku technicznego (zbrojenia spawane są na podstawie rysunku) oraz podstawowej umiejętności spawania. Mile widziane jest posiadanie własnego samochodu. Wymagane jest również posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 14,81 EUR brutto/h oraz dodatek za nadgodziny (50%), zorganizowanie zakwaterowania, a także zwrot kosztów za paliwo na terenie Belgii.

Oferta jest ważna jeszcze 2274 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spawanie zbrojeń (bez uprawnień)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawanie zbrojeń (bez uprawnień) w miejscowości: Bornem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawanie zbrojeń (bez uprawnień) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawanie zbrojeń (bez uprawnień), praca w Bornem dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.